Sukcesy sportowe


Osiągnięcia członków Kolarskiego Klubu Tandemowego HETMAN, należy podzielić na dwie zasadnicze części działalności klubu:

Sukcesy sportowe
Osiągnięcia turystyczne

ARCHIWUM

Osiągnięcia międzynarodowe:

Mistrzostwa Świata

10 Kwiecień 2014r. VII Miejsce wyścig na 4 km - Michał Ładosz w parze z Marcinem Polak
VII Miejsce wyścig na 1 km - Michał Ładosz w parze z Marcinem Polak
X Miejsce sprint na 200 m - Michał Ładosz w parze z Marcinem Polak
Wrzesień 2011r. Rosklide w Danii - mężczyźni 11 miejsce w jeździe indywidualnej na czas – Marcin Polak i Michał Ładosz
Wrzesień 2011r. Rosklide w Danii - mężczyźni 13 miejsce w jeździe indywidualnej na czas – Iwona Podkościelna i Aleksandra Wnuczek

Puchar Europy

Maj 2011r. Piacenza we Włoszech – mężczyźni 8 miejsce – Marcin Polak i Michał Ładosz
Maj 2011r. Piacenza we Włoszech – kobiety 2 miejsce – Iwona Podkościelna i Aleksandra Wnuczek
Lipec 2011r. Terehova na Słowacji – mężczyźni 1 miejsce – Marcin Polak i Michał Ładosz
Lipec 2011r. Terehova na Słowacji – kobiety 2 miejsce – Iwona Podkościelna i Aleksandra Wnuczek
Wrzesień 2010r. Belgrad w Serbii – mężczyźni 5 miejsce – Marcin Polak i Aleksander Kmita
Wrzesień 2010r. Belgrad w Serbii – kobiety 2 miejsce – Iwona Podkościelna i Aleksandra Wnuczek

Osiągnięcia krajowe:

Mistrzostwa Polski w jeździe drużynowej na czas parami

Październik 2011r. Tarnowo Podgórne – mężczyźni 4 miejsce – Stanisław Kulczycki i Aleksander Kmita oraz Marcin Polak i Michał Ładosz

Mistrzostwa Polski Górskie

11 Sierpień 2012r. w jeździe indywidualnej na czas Polanica: - I miejsce Para żeńska Iwona Podkościelna i Aleksandra Wnuczek
Sierpień 2011r. Borowice – mężczyźni 1 miejsce – wyścig ze startu wspólnego - Marcin Polak i Michał Ładosz
Lipec 2010r. Polanica - mężczyźni 5 miejsce – wyścig ze startu wspólnego – Marcin Polak i Michał Ładosz
Lipec 2010r. Polanica - mężczyźni miejsce 1 - indywidualna jazda na czas- Marcin Polak i Michał Ładosz
Lipec 2010r. Polanica - kobiety 3 miejsce – wyścig ze startu wspólnego - Emilia Kulczycka i Aleksandra Wnuczek
Lipec 2010r. Polanica – kobiety miejsce 1 - indywidualna jazda na czas- Emilia Kulczycka i Aleksandra Wnuczek

Mistrzostwa Polski na torze

Lipec 2011r. Pruszków – mężczyźni 1 miejsce – wyścig na 1 km - Marcin Polak i Michał Ładosz
Lipec 2011r. Pruszków – mężczyźni 1 miejsce – sprint - Marcin Polak i Michał Ładosz
Lipec 2011r. Pruszków – mężczyźni 1 miejsce – wyścig na 4 km na dochodzenie - Marcin Polak i Michał Ładosz
Lipec 2011r. Pruszków – kobiety 1 miejsce– wyścig na 1 km – Iwona Podkościelna i Aleksandra Wnuczek
Lipec 2011r. Pruszków – kobiety 1 miejsce – wyścig na 3 km na dochodzenie – Iwona Podkościelna i Aleksandra Wnuczek

Mistrzostwa Polski w konkurencjach szosowych

Czerwiec 2011r. Złotoryja – mężczyźni 2 miejsce – indywidualna jazda na czas - Marcin Polak i Michał Ładosz
Czerwiec 2011r. Złotoryja - mężczyźni 3 miejsce– wyścig ze startu wspólnego - Marcin Polak i Michał Ładosz
Czerwiec 2011r. Złotoryja - kobiety 1 miejsce – indywidualna jazda na czas – Iwona Podkościelna i Aleksandra Wnuczek
Czerwiec 2011r. Złotoryja - kobiety 1 miejsce– wyścig ze startu wspólnego – Iwona Podkościelna i Aleksandra Wnuczek
Sierpień 2010r. Grunwald – mężczyźni 2 miejsce - indywidualna jazda na czas – Marcin Polak i Michał Ładosz
Sierpień 2010r. Grunwald – mężczyźni 3 miejsce– wyścig ze startu wspólnego - Marcin Polak i Michał Ładosz
Sierpień 2010r. Grunwald – kobiety 2 miejsce – indywidualna jazda na czas - Emilia Kulczycka i Aleksandra Wnuczek
Sierpień 2010r. Grunwald – kobiety 3 miejsce– wyścig ze startu wspólnego – Emilia Kulczycka i Aleksandra Wnuczek
Sierpień 2010r. Grunwald - 4 miejsce – indywidualna jazda na czas - Iwona Podkościelna i Krystyna Gwiazdowska
Sierpień 2010r. Grunwald – 5 miejsce– wyścig ze startu wspólnego - Iwona Podkościelna i Krystyna Gwiazdowska

ARCHIWUM